FJ65 - Winter Jacket Long

FJ65 - Winter Jacket Long

Välj Variant

Art.nr. FJ658900

En tuff parkas i vårt nya härliga material som kommer hjälpa dig under kalla och blåsiga dagar. Parkan har en skön passform och dammodellen är figursydd för att sitta snyggt. Denna parkas har många bra användningsområden och är lite längre för att även täcka en kavaj.

Passar: Bygg, service, butik, transport, förskolor mm.

Pris

Antal 1 25
Pris/st 1 868,00 1 698,00

Vi erbjuder

   Personlig service
   Gratis digitalt korrektur
   Kvalitetsprodukter
   Snabba leveranser
Priserna visas exkl. moms & frakt.
Logga in/skapa konto för att beställa eller kontakta oss vid frågor

Ring:
+46 (0)16-12 00 70
E-post:
info@profeel.se



Texstar

The Texstar Way
Vitt, rött, blått, grått och svart. Kan det bli enklare? The Texstar Way gör det enkelt. Med fem basfärger och kläder som är snyggt skurna för att sitta bra på både tjejer och killar, så finns det något som passar alla på företaget. Allt är väl färgavstämt och med kanske marknadens bästa passform.

Bygg din värld med Texstar
Texstar håller ihop ditt varumärke. De flesta företag i servicesektorn inser vikten av att agera och uppfattas som ett varumärke. Personalen är ansiktet utåt och med ett snyggt och enhetligt intryck - vare sig man arbetar ute på fältet, i butiken, på lagret eller kontoret - så ska det hålla ihop. Texstar har något som passar alla och det gör att ni trivs.


Visa samtliga produkter frånTexstar
Artikelnummer FJ658900
Material 100% polyester, 400g/m2. Waterproof zippers. Front 2-way zipper, storm cuff-mudd i ärmslut.
Tvättråd Temperatur: 40, Torktumling: Ej torktumling, Strykning: Ej Strykning, Blekning: Ingen blekning, Kemtvätt: Kan kemtvättas
Dam / Herr Man
Prisinformation Alla priser är SEK exkl. moms.
S 33
M 94
L 104
XL 61
2XL 38
3XL 21
4XL 6