Kontakta oss

Har du några frågor är du välkommen att kontakta oss.



Profeel AB
Kungsgatan 72
632 21 Eskilstuna

 Telefon: +46 (0)16-12 00 70
 E-post: info@profeel.se

Öppettider utställning Eskilstuna:
Mån-Fre 08.00 - 17.00

Öppettider webshop: 24/7


Profeel AB Västerås
Slakterigatan 10
721 32 Västerås

 Telefon: +46 (0)21-383 383
 E-post: info@profeel.se

Öppettider utställning Västerås:
Mån-Fre 08.00 - 17.00

Öppettider webshop: 24/7


Profeel AB Jönköping
Huskvarnavägen 82
554 66 Jönköping

 Telefon: +46 (0)72-335 01 00
 E-post: info@profeel.se

Öppettider webshop: 24/7


Profeel Norway AS
C/o Ekonomernas Hus
Karl Johans gate 7
0154 Oslo

Warehouse address Norway
Profeel Norway AS
c/o Scanfreight AS
Kveldroveien 3
N-1407 Vinterbro

 Phone: +46 (0)16-12 00 70
 E-mail: info@profeel.se

Profeel AB

Marie Karlsson
CUSTOMER SERVICE

+46 (0)70-494 93 30
marie.karlsson@profeel.se
Jenny-Anne Holmberg
CUSTOMER SERVICE

+46 (0)70-626 15 80
jenny.holmberg@profeel.se
Fia Tufvesson
ECONOMY & CUSTOMER SERVICE

+46 (0)16-12 00 70
fia.tufvesson@profeel.se
Malin Persson
ACCOUNT MANAGER

+46 (0)70-221 18 60
malin.persson@profeel.se
Alexander Lundgren
ACCOUNT & EVENT MANAGER

+46 (0)70-639 30 80
alexander.lundgren@profeel.se
Göran Östman
KEY ACCOUNT MANAGER

+46 (0)70-205 58 99
goran.ostman@profeel.se
Daniel Lundberg
KEY ACCOUNT MANAGER & SALES COACH

+46 (0)70-391 92 00
daniel.lundberg@profeel.se
Fredrik Eklund
SERVICE & STORE MANAGER

+46 (0)70-750 88 87
fredrik.eklund@profeel.se
Fredrik von Carlsburg
CONTROLLER, ENVIRONMENT & QUALITY MANAGER

+46 (0)70-813 72 39
fredrik.von.carlsburg@profeel.se
Joachim von Carlsburg
SALES MANAGER

+46 (0)70-514 31 11
joachim.von.carlsburg@profeel.se
Marcus Eriksson
CMO & SALES TEAM MANAGER

+46 (0)70-418 13 11
marcus.eriksson@profeel.se


Profeel Västerås

Christine Larsson
BRANCH MANAGER

+46 (0)70-418 54 53
christine.larsson@profeel.se
Mathias Pettersson
ACCOUNT MANAGER

+46 (0)70-350 51 88
mathias.pettersson@profeel.se
Malin Grönqvist
ACCOUNT MANAGER

+46 (0)76-052 17 17
malin.gronqvist@profeel.se


Profeel Jönköping

Fredrik Lyckvind
ACCOUNT MANAGER

+46 (0)72-335 01 00
fredrik.lyckvind@profeel.se